Przejdź do treści

Sprawdź prace dostępne w moim

PORTFOLIO

Strony internetowe

CVWORK

Właściciele portalu chcieli początkowo wyłącznie prosty blog internetowy. Po krótkim czasie napisali do mnie z chęcią rozbudowy strony o sklep internetowy oraz kilka dodatkowych funkcjonalności.

VEGASOFT

Sklep internetowy posiadający w swojej ofercie oprogramowanie komputerowe. Głównymi założeniami była funkcjonalność, prostota i nowoczesny wygląd.

POŻYCZKOBANK

Portal internetowy porównujący najbardziej korzystne oferty bankowe i finansowe. Strona posiada rozbudowane menu, liczne rankingi oraz porównywarkę kont bankowych.

PAYSOFF

Serwis internetowy, sklep i blog o tematyce finansowej, który skupia się głównie na zarabianiu w Internecie. Właściciel chciał otrzymać nowoczesny design z przydatnymi funkcjonalnościami.


Przykładowe teksty i publikacje

Tu pojawią się przykładowe teksty oraz publikacje.

Projekty graficzne

W jaki sposób pracuję, czyli poznaj

MÓJ WORKFLOW

Do każdego projektu podchodzę w sposób indywidualny, starając się zrozumieć, czego dany klient potrzebuje i co chce osiągnąć.
Jeśli czegoś nie wiesz lub chcesz, abym wykonał coś, co nie do końca będzie potrzebne, zawsze podpowiadam i o tym mówię.

ZAANGAŻOWANIE
100%
PROJEKT
91%
KONSULTACJE
82%

REFERENCJE, CZYLI…

MIŁE SŁOWA OD KLIENTÓW

Świetna robota, fachowe doradztwo i usługi na najwyższym poziomie.
Na każdym etapie tworzenia strony Paweł doradzał i dodawał od siebie elementy, które w dłuższej perspektywie mają znaczenie.

ANDRZEJ KROK

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i staranności wykonania logotypu.
Na start otrzymałam 2 bardzo ciekawe projekty oraz plik przedstawiający proces projektowania.
Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług Pawła.

JOANNA BAZYLEWICZ

Z Pawłem współpracuję już ponad 9 miesięcy. Od początku współpracy teksty są na wysokim poziomie i zawsze wszystko pojawia się na czas. Oprócz suchego klepania tekstu potrafi mądrze doradzić i uargumentować swoje słowa.

PAN MICHAŁ

Dawno nie miałem przyjemności współpracować z tak ogarniętą osobą. Błyskawiczne odpowiedzi na maile, praktycznie zawsze pod telefonem, fachowo wykonywania robota.
Jednym słowem POLECAM.

PAN ROBERT

CHCESZ ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?