Przejdź do treści

Poznajmy się, czyli kilka słów

O MNIE

KIM JESTEM?
JAK PRACUJĘ?

Jestem absolwentem Politechniki Białostockiej i od 2017 roku tworzę i pozycjonuję strony internetowe. Zajmuję się również marketingiem internetowym, mediami społecznościowymi oraz grafiką.

Do wszystkiego co aktualnie posiadam i potrafię doszedłem sam. Uważam, że najlepszym sposobem nauki jest metoda prób i błędów.

Większość moich projektów stron internetowych opiera się na WordPressie, którego obsługa i programowanie to dla mnie pestka. Bezpieczeństwo, prostota i szybkość działania to podstawa.

Projekty graficzne wykonuję w Inkscape oraz w oparciu o oprogramowanie z rodziny Adobe.

Do audytów i analizy SEO wykorzystuję Ahrefs, Senuto, Majestic, Surfer SEO oraz kilka innych przydanych narzędzi.

Moją pasją jest agresywna jazda na rolkach (jazda po poręczach i takie tam) co pozwala mi na chwilę oderwać się od rzeczywistości i pokonać własne słabości.

56

WYKONANYCH PROJEKTÓW

319

WYPITYCH FILIŻANEK KAWY

35

KLIENTÓW

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Nie od zawsze pracowałem w branży komputerowej, jednak od zawsze wiedziałem, że to z tym będzie wiązać się moja przyszłość.

Od razu po rozpoczęciu studiów zacząłem zajmować się marketingiem internetowym, tworzeniem i pozycjonowaniem stron. Starałem się każdą wolną chwilę poświęcać na rozwój umiejętności, które mogą przydać się w przyszłości.

Na dzień dzisiejszy stworzyłem ok. 20 stron firmowych, 10 funkcjonalnych sklepów internetowych i niezliczoną liczbę blogów oraz Landing Page’y.

STUDENT

Studiowałem i wykonywałem niewielkie projekty graficzne oraz web developerskie 2015-2019.

POZYCJONER

Pracowałem zdalnie tworząc, optymalizując i pozycjonując strony internetowe 2018-2019.

FREELANCER

Odważyłem się na krok w stronę niezależności. Zdecydowałem się na pracę na własną rękę 2019-obecnie.

CHCESZ ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?